Dráma van!

A Magyar Drámapedagógiai Társaság és a Marczibányi téri Szabadidő Központ szakmai napot rendezett, melyre az Országh Kristóf Általános Iskola egyik színjátszó csoportja (Bendegúzok) is meghívást kapott.

Örömmel tettünk eleget a felkérésnek, hisz olyan közönség előtt játszhattunk, akik évek óta foglalkoznak gyermekszínjátszással, drámapedagógiával.

Az aranytuskó című népmese feldolgozással nagy sikert arattunk, pedig nagyon izgultunk.

Annak ellenére volt izgalom, hogy ezt a színdarabot már többször előadtuk, ráadásul igen jól szerepeltünk a Weöres Sándor Gyermekszínjátszó országos gálán, Debrecenben is.

A gyerekek rengeteg dicséretet kaptak.

Kiemelték a természetes játékot, az odafigyelést, az egyéni színészi teljesítményt. A kötetlen beszélgetésen jó tanácsokkal látták el a gyerekeket, és további sikereket kívántak az iskolai gyermekszínjátszásunkhoz.

Vélemény, hozzászólás?